reklama

Google připravuje novou sociální aplikaci

Google připravuje novou sociální aplikaci
2017-03-25T08:48:48+02:00
• 25. 3. 2017

Google je známý svými experimenty, které se mnohdy dostanou mezi veřejnost a následně pokračuje ve vývoji. Dost často tak uvádí služby, které se dají kategorizovat jako beta verze. Bohužel ne vždy přejdou do plného nasazení, případně je po čase sloučí nebo zruší. V tuto chvíli se má v Googlu připravovat novinka, jež se dá hodnotit jako sociální služba.

Zprvu zde byla jen spekulace, ale nakonec Google potvrdil existenci aplikace, která se bude zaměřovat na editování fotografií ve skupinách. Kromě toho by měla nabídnout možnost třídění. Bude stačit vytvořit skupinu lidí, kteří následně získají práva pro editaci a práci s fotografiemi. Google také dodal, že se jedná o jeden z mnoha experimentů, na kterých se pracuje.

Google v novince bude používat své nejpokročilejší technologie, přičemž se jeho systémy budou učit od uživatelů. Měl by tak získat rozsáhlejší znalosti o třídění, upravování a podobně. K uvedení by mělo dojít pravděpodobně na Google IO letos v květnu.

Bohužel nemáme mnoho informací ohledně začlenění nebo provázání s jinými službami. Možná se jedná jen o další pokus, něco ve stylu Google Spaces – můžeme jen doufat, že bude mít nová služba větší úspěšnost, jelikož Spaces se nedožilo ani jednoho roku existence.

Zdroj: techcrunch.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat