reklama

Baselworld 2017 – expanze Android Wear hodinek

Baselworld 2017 – expanze Android Wear hodinek
2017-03-26T09:04:49+01:00
• 25. 3. 2017
2

Baselworld 2017 je akce, kde dochází k představení nejnovějších hodinek a šperků. Právě na této události jsme se dočkali uvedení mnoha chytrých hodinek s Android Wear. Bohužel zde jde zejména o design a výrobci jen zřídka uvedou kompletní specifikace.

V podstatě jsme se dočkali jen oznámení, že vybrané společnosti v tomto roce přinesou na trh chytré hodinky. Více informací se dozvíme o těchto modelech až v průběhu roku.

GUESS Connect

Společnost GUESS Watches byla založena v 80. letech minulého století. Kromě běžných hodinek se již nejednou pokusili o vstup na trh chytrých zařízení, ale v podstatě se jednalo o běžné hodinky doplněné o funkce navíc. Letos bychom se měli dočkat modelu GUESS Connect.

Uvnitř najdeme standardní výbavu postavenou na procesoru Snapdragon Wear 2100. Operačním systémem bude Android Wear 2.0. K dispozici budou dvě velikosti – 41 a 44 mm. Bude několik verzí pro muže a ženy, přičemž se budou pyšnit krystaly, zlatem a stříbrem. Více informací společnost zatím nezveřejnila. Uvedení na trh je plánováno na konec tohoto roku.

Diesel On

Další módní značka připravuje své hodinky, konkrétně se jedná o model Diesel On, který taktéž bude obsahovat Android Wear 2.0. I v tomto případě se postará o výkon Snapdragon Wear 2100. Hodinky nabízejí dvě tlačítka, která se budou dát uzpůsobit podle preferencí uživatele. Kromě toho zde je také digitální korunka, jež bude sloužit pro pohyb v menu.

Bohužel se společnost nepochlubila rozsáhlejšími informacemi. Na trh se dostanou ke konci roku za cenu 325 dolarů, což je v přepočtu 8 100 Kč.

Michael Kors

Dalším přírůstkem v oblasti Android Wear hodinek budou dva nové modely Grayson a Sofie. Ani v tomto případě společnost není nikterak přesná. Kromě standardního procesoru se dozvídáme, že displej bude postaven na technologii AMOLED.

Sofie a Grayson

Základní cena bude startovat na 350 dolarech, což je v přepočtu 8 800 Kč. Datum uvedení není ani v tomto případě uvedeno – měli bychom se dočkat v tomto roce.

Movado Connect

Společnost Movado se zařazuje mezi výrobce chytrých hodinek s Android Wear 2.0, ale v tomto případě nepůjde jen o design. Letos se máme dočkat modelu Movado Connect, který nabídne displej s technologií edge-to-edge a také funkci always-on (možnost stálého zobrazení informací). Dá se tedy očekávat AMOLED panel.

Bohužel ani v tomto případě nemáme k dispozici specifikace. Na druhou stranu již známe startovací cenu, která byla nastavena na 495 dolarů, což je v přepočtu 12 400 Kč.

Hugo Boss Touch

V rámci novinek také najdeme model Touch od Hugo Boss. Střídmý a jednoduchý design s kulatým displejem může zaujmout některé zákazníky. V rámci běžné výbavy nenajdeme senzor srdečního tepu, ale na druhou stranu budou mít NFC. Do prodeje se dostanou v srpnu za cenu 395 dolarů, což je přibližně 9 900 Kč.

Tommy Hilfiger TH24/7You

Další módní značka představila své hodinky. Konkrétně se jedná o Tommy Hilfiger TH24/7You. I v tomto případě najdeme ve výbavě Android Wear 2.0 a Snapdragon Wear 2100. Cena bude startovat na 299 dolarech (cca 7500 Kč).

Zdroje: androidpolice.com, androidpolice.com, androidpolice.com, androidpolice.com, androidpolice.com, androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Jiří Mrázek

25. 3. 2017, 14:01

Letos se máme dočkat modelu Movado Connect, který nabídne displej s minimálními rámečky

Ne http://www.droid-life.com/wp-content/uploads/2017/03/C7sY9V8X0AI2HJV.jpg

Přemysl Vaculík

VIP 26. 3. 2017, 9:06

Díky za upozornění.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim