reklama

Březnový výprodej u Geekbuying v plném proudu sponzorovaný článek

Březnový výprodej u Geekbuying v plném proudu [sponzorovaný článek]
2017-03-26T10:11:45+02:00
• 26. 3. 2017

Na serveru Geekbuying.com si pro nás připravili další slevovou akci. Ta má název Mar Bargain, což ve volném překladu znamená jednoduše březnový výprodej. V akci tak nalezneme mnoho populárních smartphonů se slevou kolem 20 procent. Najdeme zde ale i větší slevy, například u Xiaomi.

Stránky akce naleznete zde

Například Xiaomi Mi5 lze nyní pořídit zde za necelých 6 tisíc korun, což je sleva 50 procent oproti původnímu stavu. Přitom se stále jedná o vynikající telefon s procesorem Snapdragon 820. Další zajímavou nabídkou je Xiaomi Redmi Note 3 Pro International version, která má i podporu českého LTE. Nabízí pak výkonný Snapdragon 650. Koupit jej můžete zde za 169 dolarů (asi 4 tisíce Kč).

Zakoupit na tomto odkazu můžete ale i třeba Oneplus 3T (EU verzi s podporou českého LTE) s úložištěm 64 GB a pamětí RAM 6 GB za krásných 429 dolarů (asi 10 tisíc Kč). Kompletní stránky akce naleznete zde se všemi slevami. Výhodou je pak také fakt, že v akci jsou i telefony ze španělského skladu. Nákupem z této země se tak vyhnete nutnosti placení cla.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim