reklama

Twitter zvažuje vytvoření placené služby

Twitter zvažuje vytvoření placené služby
2017-03-26T10:49:46+01:00
• 26. 3. 2017

Twitter patří mezi základní sociální sítě a rozhodně se dá považovat za přirozenou součást internetu. I tak se potýká s nemalými finančními problémy. Konkrétně za minulý rok služba prodělala 457 miliónů dolarů. I možná z těchto důvodů se zvažuje, že by Twitter zavedl placenou službu, případně placený typ uživatelských účtů.

Vyplývá to z ankety, kterou začal Twitter rozesílat mezi některé uživatele. Konkrétně se ptá, jestli je zde možnost zavedení prémiových funkcí a nástrojů, jenž budou zaměřeny na rozšířené možnosti, analýzy a další nástroje pro lepší správu obsahu.

Novinka by mohla být spojena se službou TweetDeck, kterou si Twitter pořídil před šesti lety. Od té doby TweetDeck neprodělal jakoukoliv velkou změnu a v podstatě jen nabízí lepší správu účtů, streamů a například obsahuje plánování příspěvků.

Z dostupných informací vyplývá, že běžní uživatelé nebudou nuceni platit za tuto sociální síť. Pakliže Twitter nabídne placenou verzi, bude se zřejmě zaměřovat na novináře, marketingové experty a podobné profesionály, kteří používají Twitter pro svou práci a mohli ocenit rozšířené možnosti za měsíční poplatek.

Nyní si musíme počkat, až Twitter provede analýzu průzkumu a jestli vše povede k novému typu placeného účtu.

Zdroj: thenextweb.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim