Slevový týden #5 – souhrn zlevněných aplikací a her

Slevový týden #5 – souhrn zlevněných aplikací a her 2017-2-17

Přichází další týden a s ním nové slevy. Týden s číslem 5 je bohatý především na hry, do seznamu se však dostala i zajímavá aplikace, která umí pročistit telefon.

Root Cleaner

Hned na úvod bych chtěl zmínit Root Cleaner od mladého vývojáře z České republiky. Root Cleaner vám pomůže s vyčištěním dočasných souborů, tzv. cache. Nejedná se však o obyčejný cleaner, ale můžete si navolit různé funkce navíc, díky kterým vám aplikace například vymaže prázdné složky apod. Původní cena 101 Kč, nová cena 25 Kč.

Root Cleaner (Android)
logo-app qrcode-app
Autor: Juwe11 Cena: 25 Kč

Thomas Was Alone

Dostáváme se k první hře ve slevě. Tou se stal Thomas Was Alone. Jedná se o plošinovku od herního studia Bossa Studios Ltd, které má na svědomí mega populární surgeon simulátor (simulace operací). V této hře však operovat nebudete, nýbrž bude nutné, abyste překonávali různé překážky. Některé pro vás budou znamenat chvilku přemýšlení, jiné naopak doslova proletíte. Hra byla oceněna několika cenami za nápad. Původní cena 127 Kč, nová cena 54 Kč.

Thomas Was Alone (Android)
logo-app qrcode-app
Autor: Bossa Studios Ltd Cena: 54 Kč

The Tiny Bang Story

Další kvalitka v podobě The Tiny Bang Story. Dostanete se na planetu, kde se vše zhroutilo, vaším úkolem bude řešit logické hádanky. Hra je velmi povedená díky svému grafickému provedení. Navíc si díky propracovanosti našla svou cestu i na PC, Windows phone a další. Vřele doporučuji. Původní cena 76 Kč, nová cena 25 Kč.

The Tiny Bang Story (Android)
logo-app qrcode-app
Autor: HeroCraft Ltd Cena: 25 Kč

Majesty: Fantasy Kingdom Sim

Jedná se o strategickou hru, která dosti připomíná legendární Age of Empires. Vašim úkolem je vybudovat velké a silné panství, které dokáže odolat nájezdům nepřátel. V bojích vám budou pomáhat hrdinové s různými schopnostmi. Původní cena 50 Kč, nová cena 19 Kč.

Majesty: Fantasy Kingdom Sim (Android)
logo-app qrcode-app
Autor: HeroCraft Ltd Cena: 19 Kč

Botanicula

Botaniculu nejlépe vystihuje věta samotných vývojářů: „Pět kamarádů se vydá zachránit jejich rodný strom před zákeřnými parazity.“ Původní cena 127 Kč, nová cena 25 Kč.

Botanicula (Android)
logo-app qrcode-app
Autor: Amanita Design Cena: 25 Kč

Floatify Pro Unlocker

Díky aplikaci Floatify získáte notifikace, které se vám spouští z horní lišty. Velkou výhodou je zde však to, že můžete odpovídat rovnou do notifikačního okna, aniž byste museli zdlouhavě najíždět do dané aplikace. Doporučuji vyzkoušet, jelikož jsem jejím uživatelem. Původní cena 76 Kč, nová cena 19 Kč.

Floatify Pro Unlocker (Android)
logo-app qrcode-app
Autor: Jawomo Cena: 19 Kč

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Kulisek KulichKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

18. 2. 2017, 13:26:48
reply

U Root cleaneru se mohlo zmínit, že je jen pro rootnuté telefony.

Lukáš Guhl

17. 2. 2017, 13:00:46
reply

Dobrý den, sleva asi skončila ob den po vydání článku. Ceny vždy kontroluji. Děkuji za pochopení

Carlos S.Komentář vložen skrze mobilní aplikaci

17. 2. 2017, 6:47:47
reply

Botanicula ve slevě byla, ale už je nějaký ten den s cenou zpět :-)

Vojta VilímecKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

16. 2. 2017, 19:01:35
reply

Thomas Was Alone je dobrá hra, doporučuji.

charli charliKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

16. 2. 2017, 18:26:06
reply

Tedy nevím kde vzala redakce ty ceny, ale Botanicula stojí 99,- Kč

Ján ValkovičKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

16. 2. 2017, 23:52:55
reply

Podobne, ja zas vidím 4,49€