reklama

Facebook přináší vlastní předpověď počasí

Facebook přináší vlastní předpověď počasí
2017-02-10T07:30:00+02:00
• 10. 2. 2017
2

Facebook opět obohatil svou mobilní aplikaci o další užitečnou funkci. Tentokrát jde o aplikaci počasí. Ta se skrývá v menu v kategorii „aplikace“ a po jejím otevření se zobrazí informace o počasí ve vaší lokalitě. Kromě aktuální teploty lze získat informace o minimální denní teplotě či slovní popis počasí pro dnešní a zítřejší den. Dále také hodinovou předpověď a přehled pro následujících pět dnů.

Facebook Počasí

Facebook má zřejmě v plánu naučit uživatele používat jejich aplikaci namísto současné aplikace pro předpověď počasí. Do budoucna je totiž plánováno rozšíření o další funkce. Tím nejpodstatnějším vylepšením budou notifikace, které upozorní na aktuální počasí a případně blížící se změny k horšímu. Náhlá přeháňka nebo bouřka už vás tedy nepřekvapí.

Spolu s notifikacemi přijdou i další funkce, podle očekávání ještě do konce tohoto měsíce. Zatím si s touto sekcí nelze nijak více hrát a jediné, do čeho může uživatel zasáhnout, je nastavení více lokalit a volba mezi stupni Celsia a Fahrenheita.

Zdroj: techcrunch.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

David Pilař

Student IT, softwarový tester a nadšenec do technologií všeho druhu. Ve volném čase poslouchá hudbu, fotí telefonem a rád se projede na kole.

Komentáře

Co to je?

Martin Novotný

10. 2. 2017, 8:36

jsem beta a nic tam nemam….

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat