reklama

Huawei WAS-AL00 nabídne dobré specifikace

Huawei WAS-AL00 nabídne dobré specifikace
2017-01-27T07:30:06+01:00
• 27. 1. 2017

Společnost Huawei získala potřebnou certifikaci od čínského úřadu TENAA, který testuje a následně povoluje prodej telekomunikačních zařízení na místním trhu. Zařízení nese nic neříkající označení WAS-AL00 a slibnou výbavu kazí pouze slabá baterie. Čínský výrobce by jej mohl poprvé ukázat na veletrhu MWC v Barceloně, kde všechno odstartuje už za měsíc, tedy koncem měsíce února.

Výpis z databáze počítá s 5,2palcovým displejem a Full HD rozlišením. Uvnitř tepe osmijádrový procesor o taktovací frekvenci 2,1 GHz po boku 4GB operační paměti RAM. Uživatelé budou moct využít 64GB úložiště podporující paměťové microSD karty. Přesný název procesoru není znám, avšak se dá počítat s Kirinem z vlastní řady. Telefon z profilu měří 7,2 mm a hmotnost vychází na přijatelných 146 gramů.

Zadní část nese 12megapixelový senzor fotoaparátu, přisvětlovací LED diodu a čtečku otisků prstů v neobvyklém čtvercovém tvaru. Zbývající seznam uzavírá přední 8megapixelová kamerka na populární selfie snímky, nejnovější systém Android ve verzi 7.0 Nougat nebo baterie se žalostnou kapacitou 2 900 mAh. Následující dny či týdny můžou přinést bližší informace včetně data oficiálního představení.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim