reklama

Huawei WAS-AL00 nabídne dobré specifikace

Huawei WAS-AL00 nabídne dobré specifikace
2017-01-27T07:30:06+02:00
• 27. 1. 2017

Společnost Huawei získala potřebnou certifikaci od čínského úřadu TENAA, který testuje a následně povoluje prodej telekomunikačních zařízení na místním trhu. Zařízení nese nic neříkající označení WAS-AL00 a slibnou výbavu kazí pouze slabá baterie. Čínský výrobce by jej mohl poprvé ukázat na veletrhu MWC v Barceloně, kde všechno odstartuje už za měsíc, tedy koncem měsíce února.

Výpis z databáze počítá s 5,2palcovým displejem a Full HD rozlišením. Uvnitř tepe osmijádrový procesor o taktovací frekvenci 2,1 GHz po boku 4GB operační paměti RAM. Uživatelé budou moct využít 64GB úložiště podporující paměťové microSD karty. Přesný název procesoru není znám, avšak se dá počítat s Kirinem z vlastní řady. Telefon z profilu měří 7,2 mm a hmotnost vychází na přijatelných 146 gramů.

Zadní část nese 12megapixelový senzor fotoaparátu, přisvětlovací LED diodu a čtečku otisků prstů v neobvyklém čtvercovém tvaru. Zbývající seznam uzavírá přední 8megapixelová kamerka na populární selfie snímky, nejnovější systém Android ve verzi 7.0 Nougat nebo baterie se žalostnou kapacitou 2 900 mAh. Následující dny či týdny můžou přinést bližší informace včetně data oficiálního představení.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim