reklama

ASUS představí ZenFone AR – druhý Tango smartphone

ASUS představí ZenFone AR – druhý Tango smartphone
2017-01-02T18:51:20+01:00
• 2. 1. 2017

Když Google představil projekt Tango, mysleli jsme si, že budou k dispozici jen smartphony a tablety přímo od tohoto giganta. Nakonec jsme se ale dočkali prvního komerčního zařízení od Lenova v podobě mobilu Phab 2 Pro. Nyní se objevují informace o druhém zařízení, za kterým bude stát Asus.

První informace pochází od Qualcommu, který omylem potvrdil existenci takového zařízení. Konkrétně se jedná o smartphone ZenFone AR. Následně se ozval Evan Blass, který na svém Twitteru zveřejnil podobu nového modelu.

ZenFone AR

ZenFone AR bude vybaven procesorem Snapdragon 821. Bohužel další specifikace nejsou k dispozici. Qualcomm se jen zmiňuje, že tento mobil nebude disponovat jenom technologií Tango, bude mít i certifikaci Daydream.

To ve výsledku může přinést zajímavé možnosti. V podstatě se bude jednat o smartphone, který může nabídnout rozšířenou a virtuální realitu prostřednictvím brýlí, přičemž bude moci detekovat pohyb v prostoru prostřednictvím kamer Tango.

Více se dozvíme již 4. ledna, kdy Asus představí novinky na veletrhu CES. Máme očekávat i ZenFone 4 se Snapdragonem 835.

Zdroje: twitter.com, gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim