reklama

Xiaomi uvede Redmi Note 4X

Xiaomi uvede Redmi Note 4X
2016-12-30T09:21:35+00:00
• 29. 12. 2016

Společnost Xiaomi v těchto dnech zřejmě dokončuje práce nad novým telefonem, který může v produktové nabídce zastínit současný model Redmi 4. Ten se přitom teprve nedávno dočkal širší palety barevných provedení. Připravovaná novinka by měla dorazit pod názvem Redmi Note 4X a převezme nejen větší množství barevných konfigurací. Zařízení již také stihlo projít čínskou certifikační databázi TENAA.

Redmi Note 4X podle posledních informací získá 4GB operační paměť RAM, 32 nebo 64GB interní úložiště a osmijádrový procesor Snapdragon 653 s grafickým čipem Adreno 510. Kromě toho tedy, že procesor od MediaTeku nahradí jedna z varianta od Qualcommu, tak oproti základnímu Redmi Note 4 vzroste velikost paměti RAM o dvojnásobek. Celkovou výdrž zajistí baterie asi o velikosti 4 100 mAh.

V zadní části vyniká 13megapixelový senzor fotoaparátu, přisvětlovací LED dioda a samozřejmě snímač otisků prstů. Dle uniklých snímků zůstane designové zpracování bez výrazných změn. Nicméně modelová řada Note si celkově oblíbilo velké množství zákazníků, takže lze počítat s tím, že čínský výrobce opět nasadí velmi lákavou cenu, která donutí majitele současných generací k další výměně svých zařízení.

Zdroj: techupdate3.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Od zrodu Dotekománie je stálým přispěvatelem. Tato věrná podpora trvá téměř 6 let a vzniklo přes 2 500 článků v různé podobě. Oblíbeným výrobcem je Apple a hned v závěsu Blackberry s Nokií. Nyní spokojeně užívá šťavnatý iPhone X s jablečnou příchutí.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit