reklama

Vyzkoušejte Google A.I. Experiments

Vyzkoušejte Google A.I. Experiments
2016-11-20T09:02:18+01:00
• 20. 11. 2016

Máme zde další hrátky Googlu, respektive i ukázky toho, co je v tuto chvíli možné za použití současných technologií. Už jsme si mohli vyzkoušet nejrůznější experimenty a nyní zde máme A.I. Experiments. Ačkoliv první dvě písmena znamenají Artificial intelligence (umělá inteligence), tak jde ve skutečnosti o strojové učení a hrátky s neuronovou sítí.

Google používá tyto technologie čím dál častěji a ony poskytují celkem zajímavé výsledky. Postupným používáním se učí novým věcem, díky čemuž dokáže další úkoly vyřešit rychleji a přesněji. Z tohoto důvodu vznikla stránka A.I. Experiments. Na ní najdeme nejrůznější webové aplikace, které využívají neuronovou síť Googlu.

Google představil Android Experiments

Chrome Experiments pro smartphony a tablety

Například můžete i na mobilním telefonu vyzkoušet Quick, Draw!. Úkol je poměrně jednoduchý – systém vybere věc a vy ji zkusíte nakreslit. Na splnění máte dvacet sekund, během kterých systém hlasově reaguje a odhaduje, co kreslíte. Během jednoho kola dostanete 6 věcí na nakreslení.

2016-11-18-20-33-20 2016-11-18-20-36-06 2016-11-18-20-33-12

Menší nevýhodou je, že tato aplikace je jen v angličtině. Na druhou stranu si můžete procvičit své jazykové znalosti. Pokud chcete otestovat něco víc ulítlého, vyzkoušejte Giorgio Cam. Další najdete na oficiálních stránkách.

Zdroje: plus.google.com, engadget.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim