reklama

TENAA certifikovala Huawei Enjoy 6s

TENAA certifikovala Huawei Enjoy 6s
2016-10-24T10:26:14+01:00
• 24. 10. 2016

Úředníci z čínského telekomunikačního úřad TENAA vydali potřebnou certifikaci telefonu Enjoy 6s (DIG-AL00), který v následujících týdnech může odhalit společnosti Huawei. Půjde o nástupce modelu Enjoy 5s, o němž jsme vás informovali v prosinci loňského roku. Čínský výrobce samozřejmě u základní výbavy nesjede ze zajetých kolejí, takže připravované zařízení stále bude zajímavé jen pro méně náročné uživatele.

huawei-enjoy-6s

Huawei Enjoy 6s údajně disponuje 5palcovým displejem s HD rozlišením. Hardwarovou část zastupuje osmijádrový procesor od neznámého dodavatele běžící na taktovací frekvenci 1,4 GHz, 3GB operační paměť RAM a interní úložiště o velikosti 32 GB. Dále vpředu přijde vhod 5megapixelový senzor kamerky. Celkovou výdrž by měla mít pod kontrolou baterie s kapacitou 2 920 mAh. Záda nesou 13MPx fotoaparát, LED diodu a také snímač otisků prstů.

Jestliže srovnáme současnou verzi s tou připravovanou, tak budoucí majitelé získají navíc 1 GB u paměti RAM, dvojnásobně větší úložiště nebo o 720mAh větší baterii. Jediný procesor si pohoršil, kde je o 100 MHz nižší frekvence. Zbytek výbavy pravděpodobně zůstane bez změny. Nakonec zůstává velkou neznámou datum přestavení. Avšak by tomu mělo dojít ještě před Vánoci.

Zdroj: playfuldroid.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim