reklama

Podívejte se na srovnávací video mezi iOS 10 Beta 4 a iOS 9.3.3

Podívejte se na srovnávací video mezi iOS 10 Beta 4 a iOS 9.3.3
2016-08-06T08:30:49+02:00
• 6. 8. 2016

V pondělí 1. srpna si americká společnost Apple pro registrované vývojáře připravila zbrusu novou, a v pořadí již čtvrtou beta verzi iOS 10. Jak je již zvykem, nové bety přinášejí především opravy chyb, které se nacházely v předešlé verzi, a taktéž vylepšení výkonu. Nicméně, je veřejně známo, že nové a nové aktualizace snižují výkon, především tedy na starších zařízeních – iPhone 4s, iPhone 5 a 5s.

ios-12

Každým novým updatem, který cupertinská firma pro své uživatele zveřejní, se na zahraničním YouTube kanále iAppleBytes objeví video, ve kterém jsou porovnány veškeré verze nejnovějších iOS aktualizací – iOS 10 Beta 4 se současnou verzí iOS 9.3.3. Na  již zmíněném kanále se objevilo hned několik podobných videí, na kterých proti sobě stojí iPhone 6s, iPhone 6, iPhone 5s a 5. Na jednom zařízení je vždy nainstalovaná současná verze iOS 9.3.3 a na tom druhém pak nejnovější iOS 10 Beta 4. Každé zařízení je podrobeno testem rychlosti, které se skládá ze zapnutí telefonu, otevírání aplikací, celkovou stabilitou a svižností systému a dalšího.

Nové modely si vedou skvěle

Jestliže bychom srovnávali výkon iOS 10 Beta 4 se současným iOS 9.3.3 na iPhonu 6s a iPhonu 6, nenajdeme téměř žádný rychlostní rozdíl. Každopádně, patrnějších změn si můžeme všimnout na téměř 3 roky starém iPhonu 5s. Na tomto zařízení běží iOS 9.3.3 mnohem svižněji a rychleji než na čtvrté beta verzi iOS 10. Ovšem ještě zajímavější příběh nabízí iPhone 5. Ten je podle videí a rychlostních testů daleko výkonnější s betou než se současným iOS 9.3.3. Například takové aplikace či načítání webových stránek v prohlížeči je o něco málo rychlejší než právě na finální verzi 9.3.3.

iOS 10 je samozřejmě ještě ve stavu vývoje. Z toho tedy vyplývá, že se ve finální verzi, které se dočkáme na podzim tohoto roku, může ledacos změnit.

Zdroj: iphonehacks.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim