reklama

Aplikace Google Device Assist končí

Aplikace Google Device Assist končí
2016-08-27T10:00:55+01:00
• 27. 8. 2016

Pamatujete, když se ke konci roku 2014 Google rozhodl mezi uživatele vypustit velmi „užitečnou“ aplikaci zvanou Device Assist? Jednalo se o pomoc uživatelů, kteří mají zařízení z řady Nexus či Android One. Nicméně už tehdy se jednalo o podivnou aplikaci, v níž příliš užitečné tipy nenajdete. Obzvláště pak, když jedna z rad říkala, že pokud se zařízení zasekne na bootovací obrazovce, doporučuje se restartovat jej.

nexus2cee_da-728x443

Není tak divu, že bylo rozhodnuto aplikaci zahodit a utnout její fungování, a to téměř okamžitě bez zbytečných prodlev. Pro uživatele, kteří tuto aplikaci používali, máme špatnou zprávu. Aplikace již není dostupná v Obchodu Play a těm, kteří ji mají nainstalovanou, se již nebudou zobrazovat žádné nové tipy. Na vrchu se zobrazí kartička s informací, že byla detekován chyba informace, že Device Assist služba je ukončena.

V seznamu nainstalovaných aplikací ji sice lze stále najít. Nová verze Androidu sama již obsahuje dodatečné funkce a nastavení, jež by tuto aplikaci měla automaticky nahradit. Není tak divu, že Google nemá potřebu se více zabývat s velmi malou hrstkou neaktivních uživatelů.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim