Dotekománie doporučuje #105 Vysor – mějte obrazovku ze svého telefonu na svém PC

Dotekománie doporučuje #105 Vysor – mějte obrazovku ze svého telefonu na svém PC 2016-8-26

Mnohdy mi chyběla mít možnost jednoduše zobrazovat obrazovku telefonu na PC. Nyní jsem však nalezl aplikaci, která mi s tím pomohla. Je o to lepší, že nastavení zvládne každý a není to nic složitého.

screenshot

Vysor vám dokáže poskytnout komfort v podobě toho, že obrazovku svého telefonu uvidíte ve svém PC. Co je k tomu vlastně potřeba? Je to velmi jednoduché. Potřebujete telefon s operačním systémem Android, poté počítač, na který bude možné nainstalovat ADB drivery a internetový prohlížeč Google Chrome pro PC.

ddYjSgIi6V4RuLlRHqWpZVX0V3jQ_k7A (2)

Při spuštění aplikace vás Vysor provede kompletním nastavením, které je ke správnému chodu potřeba. Ve svém telefonu musíte povolit USB debugging, aby bylo možné obrazovku přenášet. Přenos funguje pomocí USB kabelu, takže je nutné mít telefon připojen v USB portu. Dobrou zprávou je to, že vám Vysor bude fungovat i na MACu od společnosti Apple.

Vysor je ke stažení pro operační systém Android zdarma.

Vysor - Android control on PC (Android)
logo-app qrcode-app
Autor: ClockworkMod Cena: ZDARMA
Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

jirina

8. 10. 2017, 6:43:37
reply

Škoda, že se obraz displeje telefonu nedá přenášet do počítače přes WI-FI. Ale na co mi bude Vysor, když telefon bez kabelu a zapojení do počítače přes USB nemůžu ovládat. Když z počítače můžu do telefonu instalovat aplikace, bylo by fajn z počítače telefon ovládat bez kabelu.

Lucie Budínová

27. 8. 2016, 11:20:14
reply

Jeee to je super. Tohle jsem nedávno hledala, teda něco podobného a vy to zde zrovna dáte. Super díky moc.