reklama

Lenovo ukázalo budoucnost na Tech World 2016

Lenovo ukázalo budoucnost na Tech World 2016
2016-06-10T06:28:05+02:00
• 10. 6. 2016
1

V rámci představování novinek od Lenova na včerejší akci Tech World 2016 jsme se dočkali uvedení prvního smartphonu, který se pyšní technologií Tango od Googlu. Kromě toho byly představeny smartphony Moto Z společně s přídavnými doplňky. Avšak navíc Lenovo ukázalo, jak může vypadat budoucnost v odvětví chytrých zařízení.

Prvním reálnějším produktem, který se pravděpodobně dostane do prodeje, jsou chytré boty. Jsou vybaveny senzory od Intelu, LED světly, malým displejem a bezdrátovým nabíjením. Samotná baterie vydrží na jedno nabití až 10 dnů. Samozřejmě je celá elektronika zaměřena na fitness, k čemuž také poslouží i aplikace pro smartphony.

Méně reálným produktem, aspoň z pohledu dostupnosti, jsou zařízení s flexibilní konstrukcí. V této oblasti se zatím prosazovaly společnosti jako Samsung a LG, ale nyní přichází i Lenovo. Na své akci ukázalo prototypy (nebo spíše koncepty) zařízení, která budete moci ohnout.

lenovo-phone-tablet-concept-010-1280x854 Tech World 2016

Prvním z nich je tablet, který lze přeložit a vytvořit si tak phablet. Druhým je smartphone, jenž lze ohnout do podoby náramku. Ačkoliv se jedná o zajímavá zařízení, tak rozhodně nejsou připravena na komerční prodej. Technologie není zcela připravena a bude asi ještě nějaký ten rok trvat, než si podobné zařízení budete moci koupit.

Zdroj: technobuffalo.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Ivo Rundt

13. 6. 2016, 20:26
Android aplikace

Vypadá to dobře, ale myslím že to stále je běh na dlouhou trať…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim