reklama

Lenovo ukázalo budoucnost na Tech World 2016

Lenovo ukázalo budoucnost na Tech World 2016
2016-06-10T06:28:05+02:00
• 10. 6. 2016
1

V rámci představování novinek od Lenova na včerejší akci Tech World 2016 jsme se dočkali uvedení prvního smartphonu, který se pyšní technologií Tango od Googlu. Kromě toho byly představeny smartphony Moto Z společně s přídavnými doplňky. Avšak navíc Lenovo ukázalo, jak může vypadat budoucnost v odvětví chytrých zařízení.

Prvním reálnějším produktem, který se pravděpodobně dostane do prodeje, jsou chytré boty. Jsou vybaveny senzory od Intelu, LED světly, malým displejem a bezdrátovým nabíjením. Samotná baterie vydrží na jedno nabití až 10 dnů. Samozřejmě je celá elektronika zaměřena na fitness, k čemuž také poslouží i aplikace pro smartphony.

Méně reálným produktem, aspoň z pohledu dostupnosti, jsou zařízení s flexibilní konstrukcí. V této oblasti se zatím prosazovaly společnosti jako Samsung a LG, ale nyní přichází i Lenovo. Na své akci ukázalo prototypy (nebo spíše koncepty) zařízení, která budete moci ohnout.

lenovo-phone-tablet-concept-010-1280x854 Tech World 2016

Prvním z nich je tablet, který lze přeložit a vytvořit si tak phablet. Druhým je smartphone, jenž lze ohnout do podoby náramku. Ačkoliv se jedná o zajímavá zařízení, tak rozhodně nejsou připravena na komerční prodej. Technologie není zcela připravena a bude asi ještě nějaký ten rok trvat, než si podobné zařízení budete moci koupit.

Zdroj: technobuffalo.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Vypadá to dobře, ale myslím že to stále je běh na dlouhou trať…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim