reklama

iPhone 7 bez 3,5mm jacku

iPhone 7 bez 3,5mm jacku
2016-06-28T07:30:37+02:00
• 28. 6. 2016
4

Už delší dobu se proslýchá, že by se nový model iPhone 7 měl zbavit 3,5mm jacku, který slouží pro připojení sluchátek. Nové zdroje naznačují, že proti tomuto portu jde Apple se zbraněmi v ruce, a dokonce jsou již známé možné důvody, proč by tomu tak mělo být. Jedním z těch hlavních je nahrazení prázdného místa baterií, avšak na světlo světa se dostala i myšlenka o tenčím zařízení.

Alleged-iPhone-7-chassis (1) Alleged-iPhone-7-chassis

Ano, jedna z možných teorií je i opětovné zúžení zařízení, což se neposlouchá dobře i některým zapřísáhlým obdivovatelům nakousnutého jablka. Existují více než dva tábory příznivců, kteří momentálně nad změnou spekulují. Jedni se přes tuto změnu nehodlají přenést, druzí přiznávají, že jim bude konektor chybět, a tak nějak se s tím smíří a v neposlední řadě zde máme ty, kteří to vítají.

Osobně si myslím, že je to krok kupředu. Jde pouze o to, zda si Apple poradí a představí i zařízení nebo funkci, jak budeme moci stále pohodlně poslouchat hudbu, či nikoliv. V prvním případě se bude jednat o pozitivní krok. Všechny tyto informace zatím kolují a jsou potvrzovány jen dvěma snímky, jež můžete vidět výše. Žádný kulatý port zde není, z čehož nelze soudit jinak, než že 3,5mm jack půjde pro Apple do propadliště dějin.

Samozřejmě si ještě můžeme všimnout dalších zajímavých částí na konstrukci iPhonu. Jedná se tak především o duální kameru, kdy větší snímač je opět vystouplý, má trochu oblejší rohy a již se zřejmě nedočkáme proužků na zadní straně, jejichž účel byl zprostředkovat signál skrz kovou kostru telefonu.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Adam Kruťa

29. 6. 2016, 17:05
Android aplikace

Pro mě je to další důvod, proč si Apple nepořídit. Řešit to redukcí? Nebo sluchátkama, které bude vyrábět jen Apple? Podle mne je to jen další zoufalá snaha se odlišit a taky vyrejžovat něco navíc…

Viktor Ježek

30. 6. 2016, 12:25

A bluetooth sluchátka vás nenapadly?

Nech sa na fotky divam, ako len chcem, dualny fotak tam naozaj nevidim. Vidim pripravu na jednu vytrcajucu cocku fotaku, LED blesk a mikrofon…

deniss hooper

28. 6. 2016, 9:41
Android aplikace

Tak se mi zdá, že jabko zase kopíruje. Tento konektor má poměrně dávno a to u všech modelů značka letv. Nově LeEco. A je k tomu v balení přímo takový malý adaptér a funguje to náramně..

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim