reklama

Google Now dostává aktualizaci, už nečeká po vyslovení příkazu

Google Now dostává aktualizaci, už nečeká po vyslovení příkazu
2016-06-28T07:05:51+02:00
• 28. 6. 2016

Mnoho uživatelů, má maličkost zrovna tak, používá často hlasové povely pro Google Now. Opravdu mě nebaví vše naklikávat, tudíž raději využiji této možnosti. Vše funguje poměrně dobře, především v anglické verzi. Nyní se Google však rozhodl odstranit jednu funkci, která je valné většině uživatelů trnem v oku, osobně jsem rád, že se k tomuto kroku vývojáři odhodlali.

nexus2cee_Screenshot_20160626-003922 nexus2cee_Screenshot_20160626-003942

Příkaz „remind me“ měl menší vadu na kráse. Tou je čekání při vytváření poznámky. Touto nedokonalostí trpí příkazů více, například když někomu voláte – v některých případech je ovšem toto čekání i dobré. Obzvláště pak, když se hlasový analyzátor přeslechne, nebo řeknete něco špatně. Nicméně okamžité provedení příkazu má svá plus, a pokud jsem se vším spokojen, není důvod zbytečně čekat.

Takže nyní stačí nadiktovat, nebo i napsat, co přesně chcete, kdy nebo kde, aplikace okamžitě vytvoří vše potřebné. Je to velké plus, ale rozhodně se nejedná o bůhvíjakou aktualizaci, která by uživatele ohromila. Doufejme, že se Google příště pochlubí nějakou větší a lepší funkcí, nebo třebas i menší novinou.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim