reklama

FingerSecurity – zabezpečení aplikací pomocí čtečky otisku prstu

FingerSecurity – zabezpečení aplikací pomocí čtečky otisku prstu
2016-06-17T16:57:19+01:00
• 18. 6. 2016
2

Čtečky otisku prstu jsou u zařízení velkou výhodou. Ta tkví v tom, že můžete svůj například telefon velmi rychle odemknout pouhým přiložením prstu. Výrobci čtečku většinou využívají pouze pro odemykání systému. Vývojář jménem Rick Clephas však přišel se zajímavou funkcí, která by používání čtečky posunula na novou úroveň.

Výstřižek

Aplikace FingerSecurity vám dovolí využívat čtečku tak, abyste s ní mohli mít aplikace zamčené a nikdo se k nim tak nedostal bez ověření. To probíhá přiložením prstu na čtečku. Po otevření aplikace si navolíte, která z aplikací má být pomocí otisku prstu zamčená. Při otevření zamčené aplikace budete vyzvání k tomu, abyste přiložili prst, pokud tak neučiníte, do aplikace se jednoduše nedostanete. Tímto způsobem se dá zamknout například messenger a zprávy, takže bude vaše soukromí zachováno.

unnamed_result unnamed (3)_result

Jestliže se dostanete do situace, kdy máte třeba rukavice, pak se nemusíte obávat, že se do zamčené aplikace nedostanete. Využít lze alternativní odemčení pomocí vámi zadaného kódu. V případě instalace nových aplikací se dá nastavit i možnost automatického uzamčení jakékoliv nové instalace. FingerSecurity má v obchodě Google Play přes 8 tisíc 5 hvězdičkových hodnocení, což hovoří o její kvalitě.

unnamed (1)_result unnamed (2)_result

FingerSecurity si můžete stáhnout zdarma. Plná verze vás vyjde na skvělých 27 Kč.

logo-app FingerSecurity Rick Clephas Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Marty Dino

18. 6. 2016, 9:48
Android aplikace

Zkoušel někdo?

Vladislav Kluska

18. 6. 2016, 10:03
Android aplikace

Zkoušel a více mi vyhovuje App Lock, navíc je zamykací obrazovka hezčí…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim