reklama

Splash Cars – super zábavná netradiční hra s autíčky

Splash Cars – super zábavná netradiční hra s autíčky
2016-06-17T16:56:37+01:00
• 18. 6. 2016
2

Herní studio Craneballs nepatří zrovna k těm nejznámějším. Jejich hry však stojí za řeč a za zkoušku. Zajímavou hrou Craneballs je vydařený titul Splash Cars, kterýý vás zaujme svým originálním pojetím. Nejedná se totiž o klasické závody.

Ve hře Splash Cars bude vaším úkolem jediné, zabarvit celou mapu, aniž by vás při tom chytila policie. Každé zapnutí nové úrovně přináší plochu pokrytou šedou barvou. Vy se svým autíčkem musíte jezdit po mapě tak, aby byla celá mapa zabarvena do zelené barvy. Ke splnění takovéhoto úkolu je nutné, abyste se vyhýbali nepřátelům, kterými jsou v této situaci policisté.

Snímek obrazovky (2) Snímek obrazovky (3) Snímek obrazovky (4)

Ti vás během zelenání plochy budou bezkompromisně nahánět, aby vám celou snahu překazili. Další prvek, na který je nutné si dávat pozor, je stav benzínu. Tato funkce hru velmi obohacuje, a proto se musíte snažit vybarvit celou plochu co nejrychleji. Při dokončení čeká na hráče odměna v podobě bodového hodnocení. Navíc všechny hráče určitě potěší to, že si své autíčko můžete postupem hry různě vylepšovat. Možné jsou i úpravy vzhledu.

Snímek obrazovky (5) Snímek obrazovky (1)

Splash cars je dostupná pro operační systém Android a iOS. Stáhnout si ji můžete zdarma.

logo-app Splash Cars Craneballs Zdarma ANDROID logo-app Splash Cars Developer Zdarma iOS

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Alfons Václavík

19. 6. 2016, 9:45

Super hra, dokonce od českých vývojářů. Hrají již dlouho. 😃😃

Honza Gál

16. 6. 2016, 22:45
Android aplikace

Novinkou? To snad ne.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim