reklama

Snapseed získává aktualizaci na verzi 2.5

Snapseed získává aktualizaci na verzi 2.5
2016-05-27T07:15:44+02:00
• 27. 5. 2016
1

Když se řekne úprava fotek na mobilním zařízení, málokdo si představí tak promakanou aplikaci jako je Snapseed. Tuto aplikaci odkoupil v roce 2012 Google a neustále ji zlepšuje a aktualizuje. V říjnu minulého roku přišla aktualizace v podobě možnosti upravovat fotky v RAW formátu.

Dnes dostává další novinky, které přináší několik vylepšení, jež uživatelé této aplikace jistě ocení. Nově tu je možnost „aplikovat poslední změny“, které jsme provedli na současné fotce, na další fotku, kterou chceme upravit. Několikrát se mi stalo, že jsem chtěl použít stejné úpravy i na další fotku, a to jen díky tomu, že fotky vznikaly například ve stejném světelném prostředí, tudíž tuto novinku jistě ocením.

Druhým výrazným zlepšením této aplikace je volba, která umí horizontálně obrátit obrázek. Občas fotoaparáty nefotí své fotky horizontálně správně a výsledné fotografie jsou obrácené. Například, pokud si uděláte fotku v zrcadle tak fotka po této úpravě již nebude obráceně.

Na Androidu bude aplikace nově zobrazovat více metadat o fotografii, včetně mapy, pokud jsou na fotce uloženy GPS souřadnice.

logo-app Snapseed Nik Software, Inc. Zdarma ANDROID logo-app Snapseed Developer Zdarma iOS

Zdroj: plus.google.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

David Olžbut

Studuje střední průmyslovou školu v oboru IT. Veliký nadšenec motorsportu. Fanoušek společnosti Sony, od které vlastní smartphone Sony Xperia Z2 a hodinky Sony Smartwatch 2.

Komentáře

Selfie v zrkadle? :D Ľudia by sa mali zobudiť…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat