reklama

Miitomo – komunikátor od Nintenda pro iOS

Miitomo – komunikátor od Nintenda pro iOS
2016-04-02T10:30:38+02:00
• 2. 4. 2016

Společnost Nintendo s velmi bohatou herní historií se až doposud nějak bránilo uvolnění jakékoliv aplikace pro mobilní zařízení. Nyní se stránka otáčí a my jsme se dočkali první zbrusu nové aplikace.

Výstřižek

Hráče asi zklamu, protože se nejedná o hru, nýbrž spíše svým zaměřením vystupuje jako sociální síť. Aplikace se jmenuje Miitomo a jedná se o virtuální sociální síť, kterou charakterizuje to, že si můžete vytvářet vlastní postavičky. Ve zkratce se jedná o messenger, který slouží právě a hlavně pro komunikaci.

screen322x572 (1) screen322x572 (2)

Své postavičce můžete změnit vzhled, zcela dle svého gusta. Můžete si například nasadit čepici, nechat si „narůst“ plnovous anebo se hodit do letního – do plavek. Není to však pouze o komunikaci, zahrát si můžete totiž i mini hry, které vás mají s přáteli pobavit. Mimoto lze rychle vyfotit selfie a do konverzace ji odeslat přímo v aplikaci.

screen322x572 screen322x572 (3)

Miitomo je dostupná pro operační systém iOS. Vše je zdarma.

Zdroj: bgr.com

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim