reklama

iNi Reader je první Feedly čtečkou pro Windows 10 Mobile

iNi Reader je první Feedly čtečkou pro Windows 10 Mobile
2016-04-04T08:15:14+02:00
• 4. 4. 2016
3

inireader (2)

Feedly se po konci Google Readeru stalo nejpopulárnější RSS čtečkou, kterou dnes používají desítky milionů uživatelů po celém světě. Služba tak logicky nabízí i své oficiální aplikace, které jsou ale dostupné pouze pro Android a iOS. Uživatelé s mobilními Windows se tak musí spokojit s aplikacemi třetích stran, mezi které patří i nově aktualizovaný iNi Reader. Ten byl ve verzi 3.0 kompletně přepracován pro Windows 10 a kromě nového designu přináší i několik funkcí navíc.

Po prvním spuštění a přihlášení k Feedly na vás vyskočí seznam článků, které lze klasicky filtrovat podle zdroje, nebo přidávat do oblíbených, stejně jako ve webové verzi. Nechybí ani možnost jednotlivé zdroje upravovat, nebo přidávat nové. Během čtení si pak můžete vybrat zobrazení článku přímo v aplikaci přes mobilizer, nebo ve webové verzi v in-app prohlížeči, a to pro každý zdroj zvlášť. Součástí je i možnost zobrazit si kromě základního souhrnu i celý článek. Nakonec nechybí ani živá dlaždice, která zobrazuje nadpisy a úvodní obrázky článků. Připnout si tak můžete i dlaždici pro Dotekománii, abyste vždy měli přehled o nejnovějších článcích.

wp_ss_20160403_0001wp_ss_20160403_0003wp_ss_20160403_0004

iNi Reader je v základu zdarma, nabízí se zde ale i možnost rozšíření iNi Reader Pro za 55 Kč. To přináší zejména možnost upravit si vzhled aplikace, jako je světlé a tmavé téma, styl a velikost písma a také zobrazení nadpisů článků. V aplikaci nechybí ani sdílení článků do jiných aplikací nebo služeb, jako je Pocket, Facebook, Twitter, Instapaper nebo Readibility. S rozšířením Pro je pak sdílení snazší díky možnosti nastavit si výchozí službu pro sdílení, či sdílení do více služeb zároveň.

INi Reader můžete stahovat pro telefony, tablety a počítače s Windows 10 z následujícího odkazu.

[winphone cena=“]ini-reader/9wzdncrdrx1k[/winphone]

LOGO_TSBOHEMIA

Testováno na telefonu Microsoft Lumia 950 se zadním koženým krytem Mozo zdarma od T.S. Bohemia.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Martin Šindler

Technologický nadšenec, který si rád hraje se vším, co má displej. Na Dotekománii píše především o aplikacích pro Android a Windows Phone, které ho nějakým způsobem dokážou zaujmout. Občas nějakou tu aplikaci rovněž přeloží do češtiny.

Komentáře

Ahoj,
nechapu proč tato aplikace? Když si zdroj, četnost a druh zpráv zadáte v předinstalované aplikaci News? Nejlépe doporučuji prohlížet v Continuum. Nebo upravíte G+ které zprávy chcete vidět a v jakém procentu dílčí témata.Proč iNi?Ať se poučím.
Díky
Z. Veselý

Radim Stehlík

4. 4. 2016, 9:10

jdu to zkusit… ale zatím je podle mě nejlepší NextGen Reader – mimochodem Feedly umí vedle Nexgenu i Phonly.
Takže toto rozhodně není PRVNÍ čtečka s Feedly :-)

Martin Šindler

4. 4. 2016, 9:40

Je to první čtečka vytvořená pro Windows 10 Mobile. Nextgen a Phonly jsou staré WP8.1 aplikace.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat