reklama

Galaxy Button Lights – ovládněte senzorová tlačítka na svém Samsungu vychytávka

Galaxy Button Lights – ovládněte senzorová tlačítka na svém Samsungu [vychytávka]
2016-04-04T07:45:21+02:00
• 4. 4. 2016
1

Telefony Samsung mají na své přední obrazovce tři senzorová tlačítka. Ta si můžete vypnout, nebo zapnout, ale mnohem více nastavení získáte s aplikací Galaxy Button Lights.

unnamed (1)_result

Jestliže chcete mít větší kontrolu nad předními tlačítky, pak určitě vyzkoušejte Galaxy Button Lights. V této aplikaci si můžete nastavit hned několik věcí. V prvé řadě se jedná o možnost zvolení úplného vypnutí, anebo neustálého zapnutí podsvícení tlačítek.

unnamed_result

Další možností je režim, kdy si můžete navolit čas podsvícení přesně dle sebe. Aplikace je tímto o krok napřed, protože systémové nastavení tlačítek je omezené na určitý počet sekund, který si sami navolit nemůžete. Aplikace funguje na většině telefonů značky Samsung. Testována byla i na nejnovějších modelech Galaxy S7 a S7 Edge. ROOT není potřeba.

logo-app Galaxy Button Lights NotQuiteInsane Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Jiří Pleskot

4. 4. 2016, 18:53
Android aplikace

Nastavit podsvícení? To je všechno?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim