reklama

Zahrajte si skvělé Leo’s Fortune pro Windows 10 s 60% slevou

Zahrajte si skvělé Leo’s Fortune pro Windows 10 s 60% slevou
2016-03-05T08:40:30+01:00
• 5. 3. 2016

004

Baví vás hrát plošinovky? V tom případě byste neměli přehlédnout hru Leo’s Fortune, která ve své době vydání sbírala samá absolutní hodnocení a osobně ji považuji za jednu z mých nejoblíbenějších mobilních her vůbec. Okouzlit dokáže nejen pěknou grafikou, ale i super soundtrackem a intuitivním ovládáním.

003

Leo’s Fortune vypráví příběh Leopolda, který se jednou vrátil domů se zjištěním, že byl okraden o všechen poklad. Zloděj po cestě naštěstí poztrácel několik zlaťáků, díky kterým ho bude snazší vypátrat. Aby to ale nebylo tak jednoduché, skrze 24 nádherně zpracovaných úrovní se budete muset vypořádat s několika hádankami a překonat spoustu pastí. Cesta k cíli nepovede jen skrze mechové lesy, ale narazíte i na pirátské přístaviště nebo třeba na zasněžené hory.

Hra je k dispozici ke stažení z Windows Store pro telefony a tablety, užijete si ji ale i například na notebooku s připojeným Xbox 360 ovladačem, kde funguje bezchybně. Leo’s Fortune ve verzi pro Windows 10 je navíc po omezenou dobu ke stažení s 60% slevou. Místo 140 Kč tak zaplatíte pouze 55 Kč.

[winphone cena=”]leos-fortune/9wzdncrd240s[/winphone]

lenovo-logo-vector-new-720x340

Testováno na konvertibilním notebooku Lenovo Yoga 500-14ISK s Windows 10.

reklama
reklama

Martin Šindler

Technologický nadšenec, který si rád hraje se vším, co má displej. Na Dotekománii píše především o aplikacích pro Android a Windows Phone, které ho nějakým způsobem dokážou zaujmout. Občas nějakou tu aplikaci rovněž přeloží do češtiny.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim