reklama

Poslouchejte hudbu podle nálady s Moodflow pro Windows 10

Poslouchejte hudbu podle nálady s Moodflow pro Windows 10
2016-03-02T07:50:49+02:00
• 2. 3. 2016

moodflow

Hledáte jednoduchou službu pro streamování hudby, ale nechce se vám sestavovat playlisty nebo platit měsíční předplatné? Možná vás tedy zaujme aplikace Moodflow, kterou vytvořil ruský vývojář Artem Shuba speciálně pro zařízení s Windows 10.

Moodflow zaujme jednoduchým a přehledným ovládáním. Stačí jediný klik a už posloucháte hudbu přesně navrženou podle vaší aktuální nálady. Ať už se potřebujete soustředit při práci, relaxovat či jste znudění, Moodflow pokryje všechny vaše posluchačské nároky. Na výběr je z 16 předpřipravených „rádií“ a jednotlivé skladby si můžete přidat do oblíbených či je označit vlastními tagy. Jako zdroj hudby používá aplikace službu Soundcloud.

Moodflow si můžete stáhnout zdarma pro telefony, tablety i PC s Windows 10. Za jednorázový poplatek 55 Kč pak můžete odemknout neomezené přeskakování skladeb.

[winphone cena=”]moodflow/9wzdncrdmspm[/winphone]

lenovo-logo-vector-new-720x340

Testováno na konvertibilním notebooku Lenovo Yoga 500-14ISK s Windows 10.

reklama
reklama

Martin Šindler

Technologický nadšenec, který si rád hraje se vším, co má displej. Na Dotekománii píše především o aplikacích pro Android a Windows Phone, které ho nějakým způsobem dokážou zaujmout. Občas nějakou tu aplikaci rovněž přeloží do češtiny.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim