reklama

Mimicker – zajímavé pojetí budíku

Mimicker – zajímavé pojetí budíku
2016-03-07T12:32:28+01:00
• 7. 3. 2016
2

Sám jsem si myslel, že již není možné přijít s nějakým novým originálním budíkem, ale mýlil jsem se. Novou aplikací je Mimicker, bere buzení zase trochu jinak.

unnamed_result unnamed (1)_result

Díky Mimickeru bude jisté, že opravdu vstanete. Budík je to totiž velmi originální. Přináší vše, co od něj čekáte. Příkladem je možnost nastavení pouze určitých dnů buzení, tóny buzení a další.

A v čem, že je Mimicker tak originální? Je to prosté, abyste zvonění vypnuli, musíte udělat určitý výraz do kamery. Jakmile začne telefon budit, zvednete jej a po rozsvícení obrazovky je nutné udělat výraz, který je vám předepsán v titulku na displeji. Můžete očekávat například výraz, kdy se něčemu divíte či jiný. Aplikace navíc výrazy pozná, takže se nejde jen pousmát, ale opravdu se musíte snažit.

unnamed (3)_result unnamed (2)_result

Mimicker je ke stažení pro operační systém Android. Vše je zcela zdarma.

logo-app Mimicker Alarm Microsoft Corporation Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Ondřej Kodl

7. 3. 2016, 13:10
Android aplikace

Kdyby si raci odladili systém než dělali takové kraviny

snad spokojenost, ovsem vyznam nulovy :)

Zdeněk Mička

7. 3. 2016, 13:20
Android aplikace

Cože by ti raci dělalY? ????

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim