reklama

Regionální potravina – kvalitní potraviny z vašeho regionu

Regionální potravina – kvalitní potraviny z vašeho regionu
2016-01-07T07:50:43+01:00
• 7. 1. 2016

S našimi telefony často v obchodech vyhledáváme, zdali není zboží někde levnější. S aplikací regionální potravina, však můžeme vyhledávat kvalitní jídlo.

unnamed_result

Regionální potravina jako projekt funguje již několik let. Cílem je oceňování určitých potravin, které jsou specifické pro daný region. Díky aplikaci získáte absolutní přehled nad všemi potravinami, jež ocenění získaly. V aplikaci se nachází funkce vyhledávání polohy, což vám ušetří čas při určování regionu.

unnamed (1)_result

Po určení se vám zobrazí mapa s body, kde danou potravinu lze zakoupit. Při klepnutí na některý z bodů v mapě se ukážou informace. V detailech se nachází celkový popis. Jedná se o detaily, jako je například výrobce, o jaký druh potraviny jde a taktéž, proč je potravina oceněna.

 unnamed (2)_result

Aplikace je ke stažení zdarma. Dostupná je pro operační systém Android a iOS.

logo-app Regionální potravina SZIF - Státní zemědělský intervenční fond Zdarma ANDROID logo-app Regionalni Potravina Developer Zdarma iOS

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim