reklama

Vivo X6 – přichází doba deseti jader

Vivo X6 – přichází doba deseti jader
2015-11-10T06:53:59+02:00
• 10. 11. 2015

Na čínském trhu se postupně začínají množit telefony, které stojí těsně před oficiálním představením a ve svém nitru mají procesor s deseti jádry. Pro nenáročné uživatele to zajisté může být science fiction, ovšem konec letošního roku ukáže zřejmě nejvýkonnější zařízení současnosti. Společnost Meizu nebude ani zdaleka jediná. Tentokrát se o slovo hlásí další čínský výrobce, a to Vivo s nadupaným modelem X6.

Vivo X6 (2)

K modelu Vivo X6 bylo zveřejněno již dostatečně velké množství reklamních materiálů, tudíž o jeho existenci nemůže být žádný pochyb. První spekulované specifikace mu připisují 6palcový QHD displej s technologií Force Touch. U hardwarové sestavy lze očekávat výše zmiňovaný procesor Helio X20 od MediaTeku a 4GB operační paměť RAM. U ní výrobce vyhradil rovný 1 GB pro grafický čip, pokud by mělo dojít k náročným úkonům.

Vivo X6 (1) Vivo X6 (1)

Zadní část zabere 21megapixelový fotoaparát a 4 000mAh baterie. Uvnitř pravděpodobně poběží systém Android v předinstalované verzi 5.1 Lollipop. Jak vychází z jednoho uniklého snímku, tak barevných variant bude minimálně pět. Více informací včetně prodejní ceny nebo oficiální dostupnosti se dozvíme už v tomto týdnu, kdy společnost Vivo plánuje jeho odhalení.

Vivo X6 (4) Vivo X6 (3)

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim