reklama

Ultimate Horse Simulator – další ze simulátorů Android

Ultimate Horse Simulator – další ze simulátorů [Android]
2015-11-09T07:45:07+02:00
• 9. 11. 2015
1

Již jsme tady měli simulátor, kdy jste se stali kozou anebo toastovacím chlebem. Nyní jsme se dočkali simulátoru, kde se stanete koněm.

Autoři se snažili ve svém novém simuláru hráče zaujmout tím, že bude nutně, abyste po celou dobu doplňovali své zdraví, uspokojovali sebe jako koně jídlem a udržovali si energii pomocí spánku. Ve hře na vás čeká možnost plnění úkolů, které si můžete vyzvedávat u různých osob.

unnamed (3)_result unnamed_result

Během pobíhání na vás budou číhat i nepřátelé v podobě predátorů. Ty můžete odrážet tak, že je například kopnete silnýma zadníma nohama, anebo můžete utéci. Starat se budete i o menší potomky, přičemž je nutné je ochránit před nepřáteli. Váš kůň bude postupem času stárnout a získávat zkušenosti. Ve hře je přítomen i systém odměn.

unnamed (2)_result unnamed (1)_result

Hru si můžete stáhnout pro operační systém Android.

logo-app Ultimate Horse Simulator Gluten Free Games 28 Kč ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Kuba Frydex

9. 11. 2015, 7:49
Android aplikace

Bože…., celý život si nepřeji nic jiného, než být koněm.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim