reklama

PrimU Walls – kopec líbivých tapet pohromadě

PrimU Walls – kopec líbivých tapet pohromadě
2015-11-09T07:30:26+01:00
• 9. 11. 2015

Máme tady další aplikaci, která by vám měla pomoci vylepšit vzhled vaší domácí obrazovky.

PrimU Walls vám přináší více než 200 tapet, které můžete využít ke svým účelům. Do aplikace nové obrázky stále přibývají, takže nemusíte mít strach, že by vám hodně rychle došly. Procházet si je můžete různě po kategoriích, které jsou umístěny v levé boční liště. Taktéž si je můžete ukládat do cache, aby nebylo nutné být připojený k internetu.

U každé z tapet máte na výběr její rozlišení, u některých tapet je rozlišení až 2K, proto si na své přijdou i majitelé zařízení s velmi kvalitním displejem. Obrázky se dají ukládat i přímo na SD kartu, tudíž je možné si je dát i do svého PC či notebooku. Tapety se při otevření aplikace stahují ze serveru a nejsou umístěny přímo v ní. Mnohé potěší i podpora „správce“ tapet Muzei.

unnamed (1)_result unnamed (2)_result unnamed (3)_result unnamed_result

PrimU Walls je k dispozici pro operační systém Android. Zaplatíte za ni 29 Kč.

logo-app PrimU Walls Miriyampalli Sasikanth 29 Kč ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim