reklama

Staňte se zlodějem v druhém pokračovaní Robbery Bob 2 Android a iOS

Staňte se zlodějem v druhém pokračovaní Robbery Bob 2 [Android a iOS]
2015-11-09T15:15:04+02:00
• 9. 11. 2015
1

První díl hry Robbery Bob se stal velmi populárním a lze říci, že zaslouženě. Hra nabízí spoustu zábavy a s příchodem dvojky jsme se dočkali nových možností a úrovní.

Robbery Bob 2 má novou příběhovou linii, kde budete po celou dobu zjišťovat, zdali alieni opravdu existují. Také je nutné zastavit šílený plán doktora Thieviouse. Každopádně se nejedná o hru, kde budete zdlouhavě projíždět příběh, jedná se spíše o to, abyste v každém levelu splnili úkoly a především nebyli odhaleni nepřáteli. Čeká na vás celkem 60 úrovní.

unnamed (4)_result unnamed (3)_result

Autoři slibují nové triky, které lze používat ve chvílích, kdy potřebujete zmást nepřátele. Využívat se dají modely autíček s dálkovým ovládáním, teleport a spousta dalších vymožeností. Ke každé loupeži je na výběr několik obleků. Při dokončení každé úrovně vám bude sečteno vaše počínání a dle toho dostanete body, v potaz se například bere to, zdali jste byli odhaleni apod.

unnamed (2)_result unnamed (1)_result

unnamed (5)_result unnamed_result

Hra je dostupná pro operační systém Android a iOS. Celkem za ni zaplatíte 76 Kč.

logo-app Robbery Bob 2: Double Trouble CHILLINGO 76 Kč ANDROID

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Jan Kocián

9. 11. 2015, 15:49
Android aplikace

Nedavno byla ve sleve za 5 Kč.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim