reklama

Vrituální realita přímo od Discovery TV

Vrituální realita přímo od Discovery TV
2015-10-28T09:24:47+01:00
• 27. 10. 2015

Virtuální realita je budoucnost, která se kvapem blíží. Díky tomu si brzy budeme vychutnávat okamžiky ve filmech a hrách, jako bychom byli my samotnými aktéry. Jestliže vlastníte Google Cardboard, pak si můžete vyzkoušet, jak to všechno bude přibližně vypadat.

V obchodě s Google Play se objevují čím dál více aplikace, které cardboard podporují. Nedávno vyšla i samotná a velice povedená aplikace od televizní stanice Discovery.

unnamed_result unnamed (2)_result

Discovery VR vám dovolí ponořit se do 360° videosvěta a užívat si okamžiky, jako byste byli na místě vy samotní. K tomu, abyste si zážitek vyzkoušeli, potřebujete cardboard, ale jde to i bez něj. V takovém případě si ale nevychutnáte ten pravý pocit. Cardboard není nijak drahá záležitost a vyjde vás cca na 100 Kč i s poštovným. Případně si jej můžete vytvořit sami podle návodu od Googlu. Nicméně v aplikaci si můžete vyzkoušet hned několik prostředí.

unnamed (1)_result

Prvním prostředím je potápění se žraloky. Žraloci kolem vás budou proplouvat ve velmi malé blízkosti. Další prostředí se nachází v džungli, kde se budete kochat člověkem nedotčenou krajinou. Samotní vývojáři slibují, že další prostředí budou kvapem  přibývat. Discovery VR vám toho přinese mnohem více, pokud si ji sami vyzkoušíte. Aplikace je ke stažení zcela zdarma pro operační systémy Android a iOS.

unnamed-3_result-506x900x5

logo-app Discovery VR Discovery Communications Zdarma ANDROID logo-app Discovery VR Developer Zdarma iOS
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim