reklama

Sounds app – sdílejte hudbu jednoduše iOS, Android

Sounds app – sdílejte hudbu jednoduše [iOS, Android]
2015-10-27T08:15:30+01:00
• 27. 10. 2015

Každý milovník hudby s chytrým telefonem občas sdílí hudbu se svými přáteli, ať již na sociálních sítích Facebook či Google+, nebo je prostě pošle skrze komunikační službu. K tomu, abyste nemuseli každou písničku sdílet na všechny sítě po jedné, pomůže aplikace Sounds app.

Výstřižek

Sounds app umožňuje všem uživatelům přehrávat nejrůznější písničky, ale i playlisty ostatních uživatelů. Mezi písničkami se nacházejí takové, za kterými stojí nahrávací studia UMG, Warner, Sony a další, takže nouze o hity určitě nebude.

Jestliže posloucháte přímo v aplikaci a písnička se vám zalíbila, lze ji sdílet na sociální sítě jedním kliknutím. Stačí být přihlášen a mít uloženy údaje v Sounds app a následně lze označit sítě, kam budete písničku sdílet. Samozřejmostí je možnost napsat jakýkoliv komentář, jež se bude zobrazovat v nadpise.

unnamed (1)_result unnamed (2)_result unnamed_result

Aplikace Sounds app je ke stažení zcela zdarma. Vyzkoušet ji můžete na operačních systémech Android a iOS.

logo-app Sounds app Sounds App Zdarma ANDROID logo-app Sounds App Music Developer Zdarma iOS

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim