reklama

Přehrávání Youtube videí i se zhasnutým displejem bez rootu

Přehrávání Youtube videí i se zhasnutým displejem [bez rootu]
2015-10-27T13:44:32+01:00
• 27. 10. 2015
3

Youtube v rámci služby RED umožňuje přehrávat Youtube videa na pozadí. To se zejména hodí v momentu, kdy chcete poslouchat podcast nebo písničky a nepotřebujete sledovat, co se děje na displeji. Bohužel je Youtube RED dostupný v tuto chvíli jen v zahraničí. Pokud chcete docílit podobného efektu, je zapotřebí root. Případně lze využít aplikaci Black Screen of Life.

Tato aplikace je v základu zdarma, byť můžete vývojáře podpořit skrze mikro platbu. Jak bylo řečeno, nepotřebuje root a funguje na poměrně jednoduchém principu. Po jejím spuštění a aktivování hlídá senzor přiblížení. Jakmile jej zakryjete, dojde k vypnutí obrazovky – podobný systém jako při telefonování. Avšak v tomto případě se video přehrává dál. Black Screen of Life lze použít i v kombinaci s dalšími aplikacemi.

logo-app Black Screen of Life Derp Developer Zdarma ANDROID

Zdroj: youtube.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Honza Hodan

27. 10. 2015, 13:49
Android aplikace

nebo xpossed framawork :)

Přemysl Vaculík

VIP 27. 10. 2015, 13:59
Android aplikace

a když nechci root?

Petr Matula

28. 10. 2015, 0:51
Android aplikace

Pletete i pojmy a dojmy (su neboli root a alternativní recovery). Nainstalovat xposed jde nebo je od 5.0 androidu nutné z recovery, i když alternativní. youtube adaway ani youtube background player nepotřebují žádná práva a aplikace pro správu xposed modulů potřebuje plný práva akorát na restart.

Mimochodem lepší je nonroot app OGYouTube, umi i videa v okně ala awesome media player, hraje i na pozadí jako xposed modul yt background playback. Akorát není na google play, ale zatim jako bete na xda.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim