reklama

LG G4 Pro prošel benchmarkem GFXBench

LG G4 Pro prošel benchmarkem GFXBench
2015-10-02T16:30:26+01:00
• 2. 10. 2015

V posledních několika měsících je čím dal častěji zmiňován připravovaný model G4 Pro nebo G4 Note ze stáje LG. Nyní společnost vyzkoušela toto zařízení pod označením G4 Pro v grafickém benchmarku GFXBench, kde samozřejmě zanechalo stopu. S ní jsou odhaleny první možné specifikace. Telefon bude řešit kompromis po stránce velikosti, což znamená, že zapadne mezi současnou 5,5palcovou G4 a 5,9palcový G Pro 2.

LG-Logo2

Přední panel by měl zabírat 5,7palcový displej s QHD rozlišením a 5megapixelová kamerka. Hardwarovou stránku dostane asi na starost šestijádrový procesor Snapdragon 808 od Qualcommu taktovaný na frekvenci 1,8 GHz, grafický čip Adreno 418, 4GB operační paměť RAM a interní úložiště s kapacitou 64 GB. Naopak zadní část nabídne 16megapixelový fotoaparát, který pravděpodobně ještě doplní přisvětlovací LED dioda.

LG V10 – skutečný top model s inovacemi

Softwarovou stránku zajistí předinstalovaný systém Android ve verzi 5.1.1 Lollipop. Co dále nebude mezi funkcemi chybět, je klasika v podobě WiFi, Bluetooth, GPS nebo třeba technologie NFC. Zahraniční média telefonu připisují plastovou konstrukci a očekávají představení v první polovině tohoto měsíce. S čím nakonec jihokorejský výrobce narukuje, zjistíme zřejmě již velmi brzy.

LG G4 Pro

Zdroj: fonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim