reklama

HTC potvrzuje aktualizaci Androidu 6.0 Marshmallow na svá zařízení

HTC potvrzuje aktualizaci Androidu 6.0 Marshmallow na svá zařízení
2015-09-30T07:05:58+01:00
• 30. 9. 2015
1

Momentálně se nacházíme v době, kdy je více než humorné sledovat, jak se výrobci předhánějí v aktualizování svého nejlepšího zařízení na nejnovější verzi systému Android. Osobně mi to přijde jako dobrá zábava a jako první se vydala hlásat informace společnost HTC. A světe div se, pravděpodobně nebude první.

CQFk1ZDUEAAQdwN2

Jak si můžete všimnout, první na řadu přijdou modely One M9 a M8, u nichž by měli majitelé očekávat aktualizaci, a teď cituji – začátkem konce letošního roku. Velmi zajímavá informace, ze které lze soudit, že vývojáři i hlavouni u HTC v tom stále nemají příliš jasno.

Nicméně celý seznam zařízení, která by měla dostat Android 6.0 Marshmallow, je následující: One M9, One M8, One M9+, One E9+, One E9, One ME, One E8, One M8 EYE, Butterfly 3, Desire 826, Desire 820 a Desire 816.

Samozřejmě by to nebylo ono, kdyby se neobjevil text velmi malým fontem psaný. V něm je prakticky napsáno, že ne všichni a všude dostanou na 100 % aktualizaci pro svá zařízení před koncem letošního roku a že další zařízení ještě mohou být potvrzena.

Osobně si myslím, že u HTC mají docela napilno, jelikož aktualizace takového počtu zařízení vyžaduje trochu více práce – z historie víme, že většina výrobců nechává drtivou většinu svých zařízení následně ležet ladem. Očividně se něco kuje a nám už nezbývá než čekat.

Zdroj: HTC (Twitter)

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Martin Cimbálek

30. 9. 2015, 9:12

Beginning end of 2015 bych nechápal jako začátek konce tohoto roku, ale že aktualizace začnou telefony dostávat koncem tohoto roku. Nikdy se neaktualizují všechny najednou..

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim