reklama

Stáhněte si oficiální aplikaci ke svým Sony Smartwatch 3

Stáhněte si oficiální aplikaci ke svým Sony Smartwatch 3
2015-08-28T08:35:47+02:00
• 28. 8. 2015

Pokud pravidelně sledujete dění kolem chytrých zařízení, pak vám jistě neuniklo ani vydání nových hodinek od společnosti Sony. Smartwatch 3 přichází s různými vylepšeními, přičemž tím nejzajímavějším je přítomnost vestavěného GPS modulu a certifikací IP 68.

unnamed (3)_result

Chytré hodinky s Androidem se mohou ve většině případů pochlubit tím, že si lze změnit vzhled. Takto můžete různě zaměnit vzhled hodinek s ručičkami, anebo si nastavit plně digitální téma. Samotné hodinky nabízejí v nastavení dost funkcí, avšak s oficiální aplikací Ciferníky pro Smartwatch 3 bude nastavování ještě o něco jednodušší. V aplikaci si totiž můžete pohodlně vybírat z nových vzhledů a různě si je také upravovat. Při změně vzhledu máte možnost vybírat si vlastní pozadí, jež se bude zobrazovat za čísly, takto získáte zcela jedinečný vzhled svých hodinek.

unnamed_result unnamed (1)_result unnamed (2)_result

Aplikace je ke stažení zcela zdarma. Pro využití potřebujete samotné hodinky Smartwatch 3 SWR50 a telefon s Androidem, který má Bluetooth.

 

logo-app Ciferníky pro Smartwatch 3 Sony Mobile Communications Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat