reklama

Runtastic byl odkoupen společností Adidas

Runtastic byl odkoupen společností Adidas
2015-08-07T08:54:34+02:00
• 7. 8. 2015

Jedna z vůbec nejpopulárnějších fitness společností Runtastic byla v těchto dnech odkoupena gigantem Adidas.

Runtastic-Logo

Jedná se o velký obchod a Adidas za Runtastic zaplatil částku přes 220 miliónů Euro. Jedná se vskutku o vysokou částku, ale Adidas předvídá, že se dokáže prosadit. Již před nějakou dobou jste si mohli všimnout, že Adidas začíná být čím dál více vidět kolem různých chytrých výrobků se zaměřením na fitness. Prozatím největší překážkou byla nekompatibilita s fitness aplikacemi. Nyní, když došlo ke spojení, otevírají se zde nové možnosti, jež se zcela určitě dotknout všech uživatelů nýnějšího Runtasticu.

adidas-logo

Očekává se, že dojde k velké aktualizaci aplikací pro chytrá zařízení a konečně přibude podpora i fitness hardwaru čistě od Adidasu. Největším konkurentem na trhu je nyní Nike, který si šel svou cestou a má i vlastní aplikaci Nike+.

logo-app Runtastic Runtastic Zdarma ANDROID logo-app Runtastic Running & Fitness Developer Zdarma iOS [winphone]runtastic/9wzdncrfhznr[/winphone]

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim