reklama

Řada Axon od ZTE je mnohem širší

Řada Axon od ZTE je mnohem širší
2015-08-02T09:15:20+01:00
• 2. 8. 2015

Když v polovině července představila společnost ZTE zbrusu novou modelovou řadu Axon, tak se z převážné části mluvilo jen o dvou zařízeních, což byly chytré hodinky Axon Watch a telefon Axon (resp. Axon Pro). Jenže čínský výrobce tohoto má na svědomí daleko více. Ke dvěma výše uvedeným zástupcům ještě patří další dva modely. První Axon Lux dostal za předlohu Axon Pro, zatímco druhý Axon Mini zatím zůstává pod rouškou tajností.

Axon Lux (1)

Model Axon Lux vyplňují hardwarové prvky z Axonu Pro. To znamená 5,5palcový QHD displej, osmijádrový procesor Snapdragon 810, 4GB operační paměť RAM nebo 3 000mAh baterie. Z řady vyniká díky 128GB interní paměti a třem biometrickým senzorům (snímač otisků prstů, skener oční duhovky, rozpoznávač hlasu). Dále nesmíme opomenout podporu microSD karet, přední 8MPx kamerku, vzadu dva fotoaparáty (13MPx a 2 MPx) s duálním LED bleskem či Android 5.1 Lollipop ukrytý pod rozhraním MiFavor 3.2.

Axon Lux

Po stránce designu si můžete v zadní části všimnout použití materiálů imitujících kůži. Nakonec čínští zákazníci si jej mohou pořídit za 625 dolarů (tj. cca 15 406 Kč bez daně), což znamená, že nepůjde jen o exkluzivní model pro Spojené státy jako v případě Axon Pro. Do budoucna lze ke všemu počítat s menším Axon Mini, který zabere 5,2palcový Super AMOLED displej. Výrobce o něm neprozradil takřka žádné informace, takže musíme nejspíš nějakou chvíli vydržet.

Axon Mini

Zdroje: gsmarena.com, mobilesyrup.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim