reklama

Instagram – nová aktualizace přináší landscape a portrait formáty obrázků a videí

Instagram – nová aktualizace přináší landscape a portrait formáty obrázků a videí
2015-08-28T11:18:06+01:00
• 28. 8. 2015

Instagram vždy byl synonymem pro čtvercové fotografie a příběhy s nimi spojenými. Nyní se ukazuje, že přeci jen vývojáři nezanevřeli nad uživateli a dopřejí uživatelům místo pouhých čtverců i širokoúhlé formáty jak obrázků, tak i videí. S novou změnou tak uvolnilo Disney a Lucasfilm mini trailer k filmu Star Wars: The Force Awakens.

inst-lan-po-687x484x

Čtvercový formát byl a vždy bude součástí toho, kdo jsme. Ukazuje se, že až pětina snímků a videí od lidí, není čtvercového formátu. Nebylo tak možné sdílet například skupinové fotografie, plnohodnotný příběh ve videu nebo zachycený Golden Gate Bridge od začátku do konce. Nyní, při výběru fotografie či videa, máte možnost klepnout na ikonu formátu a nastavit si tak orientaci na výšku či šířku, místo standardní čtvercové. Jakmile budete spokojeni, bude plnohodnotná verze odeslána všem vašim sledujícím v krásném a přirozeném způsobu. Avšak pro udržení určité elegance vašeho profilu, budou i nadále vaše příspěvky zobrazovány ve čtvercovém formátu.

2015-08-28 09.13.12 2015-08-28 09.13.04

Změnu jistě velmi rychle přijmou uživatelé všeho věku. Aktualizace je nyní v desktopové verzi, pro Android bude snad dostupná v Obchodu Play v následujících týdnech.

logo-app Instagram Instagram Zdarma ANDROID logo-app Instagram Developer Zdarma iOS

Zdroj: androidcentral.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim