reklama

Samsung SM-T670 bude mít 18,4palcový displej

Samsung SM-T670 bude mít 18,4palcový displej
2015-08-28T11:35:48+02:00
• 28. 8. 2015

Nedávné spekulace týkající se doslova přerostlého tabletu od společnosti Samsung se zdají být pravdivé. Jihokorejský výrobce skutečně připravuje dotykové zařízení určené spíše pro obývací pokoje, obchody, státní či soukromé instituce. Čerstvé zprávy totiž přinášejí první ochutnávku specifikací, které o něm dávají jasnější představu. Ačkoliv stále neznáme jeho podobu, tak vzhledem k rozměrům nemusíme příliš čekat na to, že by se designéři chtěli nějak vyřádit.

Android stolek

Model s kódovým označením zabírá 18,4palcový TFT LCD displej s Full HD rozlišením. To v konečném výsledku u hustoty pixelů bohužel dělá pouhých 119 PPI. Co se výkonností stránky týče, tak hlavní slovo pravděpodobně dostane osmijádrový procesor Exynos 7580 o taktovací frekvenci 1,6 GHz, 2GB operační paměť RAM a 32GB úložiště podporující paměťové microSD karty. Celkové rozměry vycházejí 451,8 x 275,8 x 11,9 mm.

Naopak záda ponesou 5 700mAh baterii a fotoaparát s rozlišením 8 megapixelů. Nechybí ani přední 2,1MPx kamerka. Po prvním spuštění by měl nabíhat systém Android v předinstalované verzi 5.1 Lollipop. Samozřejmě pod nadstavbou TouchWiz. Momentálně není jasno, kdy a za jakou cenu jej Samsung uvolní. Nicméně do budoucna mají ještě v plánu přinést 12palcovou novinku běžící pod Windows 10.

Zdroj: sammobile.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat