reklama

Micromax Canvas Sliver 5 – další „nejtenčí“ telefon na světě

Micromax Canvas Sliver 5 – další „nejtenčí“ telefon na světě
2015-06-22T09:15:54+01:00
• 22. 6. 2015

Pokud jste dlouho neslyšeli o přetahované mezi producenty o nejtenčí telefon na světě, tak toto téma opět ožívá díky indickému výrobci, který se během tiskové konference nebál přímého srovnání s největšími konkurenty. Čerstvá novinka od společnosti Micromax nese název Canvas Sliver 5 a skutečná hodnota tloušťky dosáhla úctyhodné hranice 5,1 mm. Rivalové v podobě Oppo RS či Vivo X5 Max jsou sice ještě tenčí, ale při měření přes senzor fotoaparátu tomu tak není.

Micromax Canvas Sliver 5 Micromax Canvas Sliver 5 (2)

Canvas Sliver 5 disponuje 4,8palcovým HD AMOLED displejem chráněným sklem Gorilla Glass 3. Hardwarovou sestavu tvoří čtyřjádrový procesor Snapdragon 410 od Qualcommu, operační paměť RAM o velikosti 2 GB a úložiště s kapacitou 16 GB. To bohužel nerozšíříte paměťovou kartou, neboť modelu chybí potřebný slot. Kromě tloušťky těla může některé překvapit příjemná hmotnost pouhých 97 gramů.

Panel vpředu doplňuje 5megapixelová kamerka a zadní část zabírá 8megapixelový senzor fotoaparátu Sony IMX219 s přisvětlovací LED diodou. Velikost baterie se odráží od samotné tloušťky, takže si budete muset vystačit s kapacitou 2 000 mAh. Posledními podstatnými informacemi je podpora sítí 4. generace nebo předinstalovaný systém Android ve verzi Lollipop. Oficiální prodej startuje od příštího měsíce za cenu 17 999 rupií (tj. cca 6 806 Kč bez daně).

Zdroj: gadgets.ndtv.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim