reklama

Micromax Canvas Sliver 5 – další „nejtenčí“ telefon na světě

Micromax Canvas Sliver 5 – další „nejtenčí“ telefon na světě
2015-06-22T09:15:54+02:00
• 22. 6. 2015

Pokud jste dlouho neslyšeli o přetahované mezi producenty o nejtenčí telefon na světě, tak toto téma opět ožívá díky indickému výrobci, který se během tiskové konference nebál přímého srovnání s největšími konkurenty. Čerstvá novinka od společnosti Micromax nese název Canvas Sliver 5 a skutečná hodnota tloušťky dosáhla úctyhodné hranice 5,1 mm. Rivalové v podobě Oppo RS či Vivo X5 Max jsou sice ještě tenčí, ale při měření přes senzor fotoaparátu tomu tak není.

Micromax Canvas Sliver 5 Micromax Canvas Sliver 5 (2)

Canvas Sliver 5 disponuje 4,8palcovým HD AMOLED displejem chráněným sklem Gorilla Glass 3. Hardwarovou sestavu tvoří čtyřjádrový procesor Snapdragon 410 od Qualcommu, operační paměť RAM o velikosti 2 GB a úložiště s kapacitou 16 GB. To bohužel nerozšíříte paměťovou kartou, neboť modelu chybí potřebný slot. Kromě tloušťky těla může některé překvapit příjemná hmotnost pouhých 97 gramů.

Panel vpředu doplňuje 5megapixelová kamerka a zadní část zabírá 8megapixelový senzor fotoaparátu Sony IMX219 s přisvětlovací LED diodou. Velikost baterie se odráží od samotné tloušťky, takže si budete muset vystačit s kapacitou 2 000 mAh. Posledními podstatnými informacemi je podpora sítí 4. generace nebo předinstalovaný systém Android ve verzi Lollipop. Oficiální prodej startuje od příštího měsíce za cenu 17 999 rupií (tj. cca 6 806 Kč bez daně).

Zdroj: gadgets.ndtv.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim