reklama

Fujitsu Arrows NX F-04G – odemykejte svojí duhovkou

Fujitsu Arrows NX F-04G – odemykejte svojí duhovkou
2015-06-22T07:45:59+02:00
• 22. 6. 2015

Mobilní operátor NTT DoCoMo z Japonska zařazuje do své nabídky telefonů dalšího zajímavého tahouna. Pokud vám nejsou cizí mobilní zařízení od společnosti Sharp, tak byste neměli přijít o informace týkající se nejnovějšího modelu Arrows NX F-04G od Fujitsu. Japonský výrobce u novinky nasadil novou bezpečností technologii, která dokáže snímat vaši oční duhovku a využije ji například při odemykání nebo během přihlášení do podporované aplikace.

Fujitsu Arrows NX F-04G

Arrows NX F-04G nabídne 5,2palcový IPS displej s rozlišením 1 440 x 2 560 pixelů, jehož pohání osmijádrový procesor Snapdragon 810 od Qualcommu a grafický čip Adreno 430. Co se týče operační paměti RAM, máte k dispozici 3 GB. Základní úložiště pojme 32 GB uživatelských dat, ale v případě nedostatku kapacity lze využít slot pro paměťovou microSD kartu. Celkovou výdrž telefonu obstarává 3 120mAh baterie.

Nový způsob biometrického ověřování pod názvem Iris Passport využívá oční duhovku, což se v brzké budoucnosti stane standardem u hlavních modelů. Dále Fujitsu do výbavy zařadil 21megapixelový senzor fotoaparátu a přisvětlovací LED diodu. Uživatele po prvním spuštění přivítá systém Android v předinstalované verzi 5.0 Lollipop. U zmiňovaného operátora stojí 750 dolarů (tj. cca 18 004 Kč bez daně) bez jakéhokoliv závazku.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim