reklama

Vector Watch – hodinky s výdrží 30 dnů na jedno nabití

Vector Watch – hodinky s výdrží 30 dnů na jedno nabití
2015-03-22T09:25:58+02:00
• 22. 3. 2015

Tento rok se zřejmě dočkáme většího množství modelů chytrých hodinek. Na trh vstoupí i noví hráči, jako třeba Apple nebo Tag Heuer. Dalším výrobcem, který chce na tomto trhu uspět, je společnost Vector.

Screenshot (26)

Ta představila na veletrhu hodinek dva modely – Luna a Meridian. Výrobce se chlubí, že vydrží na jedno nabití až 30 dnů. Aby bylo možné dosáhnout na tuto hodnotu, muselo být uděláno několik ústupků, aspoň v porovnání s konkurencí.

luna_02_black meridian_black luna_01_black

Pro displej byl použit monochromatický LCD panel. Ten nezhasíná a zobrazuje informace neustále. Nečekejte u něj dotykovou vrstvu, vše se ovládá pomocí tlačítek na boku. Ve specifikacích dále najdeme akcelerometr, gyroskop a Bluetooth 4.0. Samozřejmě nechybí voděodolnost, a to až do 50 metrů.

Společnost se nepochlubila, jaký systém běží v hodinkách, ale jsou zde podporovány různé vzhledy ciferníků, notifikací a dokonce najdeme podporu aplikace IFTTT. Lze je prakticky propojit s jakýmkoliv smartphonem se systémem Android, iOS a Windows Phone.

V tuto chvíli si mohou zájemci předobjednat hodinky, k dostání budou později tohoto roku. Základní cena startuje na 199 dolarech. Pokud byste chtěli kruhový displej, budete si muset připravit 349 dolarů.

Zdroj: engadget.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim