reklama

Představí OnePlus revoluci ve hrách?

Představí OnePlus revoluci ve hrách?
2015-03-20T07:30:29+02:00
• 20. 3. 2015
1

Je to již více než rok od doby, kdy vznikla společnost OnePlus. Do mysli řady fanoušků se zapsala především svým chytrým telefonem OnePlus One, který byl dlouho dostupný pouze skrze pozvánky. V posledních týdnech jsme pak byli potěšeni i my, uživatelé v České republice, když se společnost rozhodla oficiálně dodávat i do naší země. To ale není vše, co OnePlus chystá.

Ještě v tomto týdnu jsme byli svědky představení nové power banky, která řadu osob potěší například svou přívětivou cestou. Popularita těchto záložních zdrojů energie je stále vysoká. To je především díky často slabé výdrži chytrých zařízení současnosti. Může se tak zdát, že za poslední rok tato společnost předvedla velký kus práce. OnePlus však nechce usnout na vavřínech. A podle posledních informací se bude chtít prosadit i v herním průmyslu.

one_plus2

Zástupci společnosti se nás zatím snaží pouze nalákat. O co se skutečně bude jednat, zatím nedokážeme s jistotou říct. Na oficiálním diskuzním fóru OnePlus nám bylo zmíněno, že tohoto revolučního produktu v herním průmyslu se dočkáme již v dubnu. Otazníků je ale celá řada. Víme zatím jen jedno. Že se nebude jednat ani o tablet ani o chytré hodinky.

one_plus3 one_plus

Mnozí očekávali, že OnePlus si pro nás v blízké době připraví novou řadu chytrého telefonu. Společnost nás zatím nově představenými produkty jen překvapuje. V diskuzi u článku nám můžete nechat vaše tipy, jaký produkt pro nás plánují nyní.

Zdroj: forums.oneplus.net

reklama
reklama

Jiří Smrž

Fanoušek operačního systému Android, ale se zkušenostmi i s iOS a Windows Phone. Ve volném čase se rád věnuje sportům a sledování filmů nebo seriálů.

Komentáře

To bude nejaký gamepad podľa polohy rúk toho týpka, nie? Alebo nejaká konzola… uvidíme… (ale hry nehrávam, tak ma to až tak nezaujíma :D)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim