OneTouch Pixi 7 se dočkal 3G verze

OneTouch Pixi 7 se dočkal 3G verze
2015-03-30T10:25:51+02:00
• 30. 3. 2015

V těchto dnech společnost Alcatel uvolňuje na český trh novou verzi tabletu OneTouch Pixi 7, která má sice oproti původní variantě neznatelně nižší výkon, ale naopak jej alespoň připojíte k mobilnímu internetu. Ovšem stále za obstojnou cenu dostanete průměrné zařízení zapadající do nejnižší třídy. Čínský výrobce se snaží vyjít vstříc nenáročným uživatelům požadujícím široké možnosti v oblasti konektivity.

PIXI 7 3G_Bluish Black_front angled left_portrait

OneTouch Pixi 7 (3G) zabírá 7palcový TFT displej s rozlišením 960 x 540 pixelů, pod nímž běží dvoujádrový procesor MT8312 od MediaTeku taktovaný na frekvenci 1,3 GHz, 512MB paměť RAM a pouze 4GB úložiště podporující paměťové microSD karty. Konstrukce měří 189 x 106 x 9,1 mm při váze 275 gramů. Z obou stran dostal prostor pouze 0,3megapixelový senzor fotoaparátu, resp. přední kamerky. Celkovou výdrž zajišťuje 2 840mAh baterie.

Model připojený přes datovou SIM kartu k mobilnímu internetu dokáže stahovat data rychlostí až 21 Mb/s díky funkci HSPA+ Cat 14. Další konektivita počítá s WiFi, Bluetooth 4.0, GPS nebo infračerveným portem například pro dálkové ovládání elektroniky. Operační systém zastupuje Android v předinstalované verzi 4.4 KitKat. Závěr patří doporučené prodejní ceně ve výši 2 290 Kč včetně DPH.

PIXI 7 3G_Bluish Black_front PIXI 7 3G_Bluish Black_back angled left_landscape

Zdroj: Tisková zpráva

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat