reklama

Humble Bundle 12 – 10 her pro Android a PC aktualizováno

Humble Bundle 12 – 10 her pro Android a PC [aktualizováno]
2015-03-25T13:50:16+02:00
• 25. 3. 2015

Aktualizováno 25. 3.

Po týdnu jsme se dočkali rozšíření dvanáctého balíčku her za cenu, kterou si sami určíte. Mezi novinkami naleznete Eufloria HD, Solar Flux a Toast Time. Součástí jsou také soundtracky The Inner World, Tetrobot and Co., Costume Quest, Ironclad Tactics a Eufloria HD. Pro získání všech her musíte zaplatit částku vyšší než je průměrná platba.

Původní článek 19. 3.

Máme zde dvanácté pokračování Humble Bundle, kde opět najdeme několik herních titulů. Avšak tentokrát si přijdou na své jak majitelé smartphonů a tabletů, tak majitelé PC (Windows, Mac OS a Linux). Kolik utratíte peněz, záleží jen na vás. Navíc se můžete rozhodnout, kam finance půjdou – na projekt Humble Bundle, vývojářům her nebo na charitu.

Ve dvanáctém pokračování můžete za jakoukoliv částku získat Tetrobot and Co., Titan Attacks!, The Inner World a VVVVVV. Pokud přispějete více než průměrný kupující, dostanete navíc Costume Quest aIronclad Tactics Deluxe Edition.

Screenshot (15)

Tentokrát zde máme ještě jednu hranici navíc. Za investici 10 a více dolarů navíc získáte Shadowrun Returns. To samozřejmě není vše. V příštím týdnu budou představeny další tituly, které budou obsaženy v tomto balíčku.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim