reklama

Humble Bundle 12 – 10 her pro Android a PC aktualizováno

Humble Bundle 12 – 10 her pro Android a PC [aktualizováno]
2015-03-25T13:50:16+02:00
• 25. 3. 2015

Aktualizováno 25. 3.

Po týdnu jsme se dočkali rozšíření dvanáctého balíčku her za cenu, kterou si sami určíte. Mezi novinkami naleznete Eufloria HD, Solar Flux a Toast Time. Součástí jsou také soundtracky The Inner World, Tetrobot and Co., Costume Quest, Ironclad Tactics a Eufloria HD. Pro získání všech her musíte zaplatit částku vyšší než je průměrná platba.

Původní článek 19. 3.

Máme zde dvanáctĂ© pokraÄŤování Humble Bundle, kde opÄ›t najdeme nÄ›kolik hernĂ­ch titulĹŻ. Avšak tentokrát si pĹ™ijdou na svĂ© jak majitelĂ© smartphonĹŻ a tabletĹŻ, tak majitelĂ© PC (Windows, Mac OS a Linux). Kolik utratĂ­te penÄ›z, záleží jen na vás. NavĂ­c se mĹŻĹľete rozhodnout, kam finance pĹŻjdou – na projekt Humble Bundle, vĂ˝vojářům her nebo na charitu.

Ve dvanáctém pokračování můžete za jakoukoliv částku získat Tetrobot and Co., Titan Attacks!, The Inner World a VVVVVV. Pokud přispějete více než průměrný kupující, dostanete navíc Costume Quest aIronclad Tactics Deluxe Edition.

Screenshot (15)

Tentokrát zde máme ještě jednu hranici navíc. Za investici 10 a více dolarů navíc získáte Shadowrun Returns. To samozřejmě není vše. V příštím týdnu budou představeny další tituly, které budou obsaženy v tomto balíčku.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim