reklama

Soutěž

[Soutěž] Natočte film mobilem nebo tabletem a získejte notebook
2015-01-30T16:55:18+02:00
• 11. 1. 2015

Mezinárodní filmový festival Febiofest – Praha vyhlašuje druhý ročník soutěže „I ty jsi filmařem“ pro širokou veřejnost. Uzávěrka pro zasílání krátkých filmů a videí o délce 1 až 5 minut na volné téma je 15. února. Odborná porota vybere osm filmů, které budou zařazeny do oficiálního programu Febiofestu 2015, který se uskuteční od 19. až 23. března v Praze. Pro inspiraci se můžete podívat na vítězný film prvního ročníku soutěže.

Soutěž o MacBook Air 13 – natočte video mobilem či tabletem a vyhrajte

Pokud porota váš film zařadí do programu festivalu, získáte další hodnotné ceny a volné vstupy na festival. Febiofest každoročně nabízí ty nejlepší filmy z prestižních festivalů celého světa – oceněné snímky z Berlína, Cannes, Benátek, Toronta, San Sebastianu a dalších „áčkových“ festivalů včetně filmů, které získaly Oscara. Jde o největší filmovou akci svého druhu na území hlavního města Prahy, která se v dubnu přesouvá do všech regionů České republiky jako Ozvěny Febiofestu.

01 (1)

Své filmy ve formátu wmv, mpeg, mov, avi, mp4 a v rozlišení HD 1080p nahrajte na soutez.ha-vel.cz. Soutěže se může zúčastnit každý občan ČR nebo cizinec s trvalým pobytem starší 15 let. Přesné podmínky najdete i na www.febiofest.cz.

reklama
reklama

Redakce

Dotekománie vás provede světem mobilních zařízení a technologií. Čtěte, ptejte se, komentujte.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim