reklama

Fitbit oživuje řadu o náramek Charge HR a hodinky Surge

Fitbit oživuje řadu o náramek Charge HR a hodinky Surge
2015-01-12T07:30:41+01:00
• 12. 1. 2015

Přední výrobce chytrých náramků, společnost Fitbit přináší dvě novinky s názvem Charge HR a Fitbit Surge. Ty jsou opět určené pro sportovní uživatele hledající kvalitní náramek. Připojují se ke hromadě nositelných zařízení, které jste mohli poprvé vidět letos na veletrhu CES v Las Vegas od řady výrobců. Do oficiálního prodeje mají v brzké době zamířit v zámoří a krátce poté do zbytku světa.

Charge HR

Fitbit Charge HR je chytrý fitness náramek s technologií PurePulse, která opticky rozpoznává srdeční frekvenci uživatele. Nejen během tréninku si můžete na OLED displeji zobrazit celodenní statistiky spojené s kroky, vzdáleností, srdeční frekvencí, spálenými kaloriemi a časem. V režimu cvičení najdete v reálném čase statistiky či detailní přehledy. Dále náramek dokáže monitorovat váš spánek. Funkce Caller ID informuje o příchozích hovorech, kdy zobrazuje jméno nebo telefonní číslo. Samozřejmostí je odolnost vůči vodě a pevně spojení zajišťuje kovová spona.

Surge

Druhá novinka, Fitbit Surge, má veškeré funkce z Charge HR a ke všemu má navíc například vestavené GPS, možnost ovládání hudby, změny vzhledu ciferníku hodin. Dovnitř bylo vtěsnáno celkem šest senzorů – tříosý akcelerometr, tříosý gyroskop, digitální kompas, optický senzor srdečního tepu, výškoměr a nakonec senzor okolního osvětlení. Všechny informace zobrazíte na podsvíceném LCD displeji, přičemž výrobce udává vynikající výdrž až sedm dní při jediném nabití. Tento chytrý náramek a hodinky v jednom pořídíte za 249,95 dolarů (tj. cca 5 887 Kč bez DPH) v černé, modré, oranžové barvě. O 100 dolarů (tj. cca 3 532 Kč bez DPH) levněji vychází Charge HR v černé, fialové, modré, oranžové barvě.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim