reklama

Oddechovka s nádhernou grafikou, to je Monument Valley Android, iOS

Oddechovka s nádhernou grafikou, to je Monument Valley [Android, iOS]
2014-11-20T09:43:00+02:00
• 19. 11. 2014
3

Aktualizováno 19. 11.

Amazon opět rozdává a v rámci denní aplikace zdarma, tentokrát hry, najdeme titul Monument Valley. Běžně stojí v Obchodě Play necelých 100 Kč, ale dnes můžete hru získat kompletně zdarma. Odkaz ke stažení – www.amazon.com. Případně můžete stáhnout rovnou z aplikace Amazon AppStore.

Nepřehlédněte: Amazon Appstore pro Android už i v Česku

2014-11-19 13.36.05

Původní článek 17. 5.

Jestliže si občas zahrajete jakoukoliv hru a máte pocit, že vás moc nebaví akční, či sportovní žánry, můžete vyzkoušet zajímavou oddechovku s nádhernou grafikou.

unnamed (2)_result unnamed (1)_result

Hra jménem Monument Valley je novinkou, která se řadí do oddechovek, které vám zpříjemní dlouhé chvíle, odpočinek, či cestování. Úkolem v této hře je dostat se s postavičkou malé holčičky vždy do cíle. Během vašeho snažení musíte projít a řešit mnohé zajímavé hádanky a především přemýšlet, jelikož se nacházíte v prostředí, kde musíte různě kombinovat pozice pohledu. V určitých chvílích si můžete myslet, že máte vyhráno, posunete pohled a zjístíte přesný opak, tímto si hra získala spousty hráčů.

unnamed (5)_result unnamed (4)_result unnamed (3)_result

Monument Valley stojí necelých 100 Kč a žádné další poplatky na vás nečekají. Cena se může zdát příliš vysoká, avšak musíme vzít do úvahy i to, že mnohdy zaplatíme daleko více ve Free to play hrách, a proto si myslím, že si Monument Valley zaslouží podporu díky dlouhým hodinám zábavy a absenci dalších poplatků.

logo-app Monument Valley ustwo 3,89 US$ ANDROID logo-app Monument Valley Developer Zdarma iOS

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Libor Foltýnek

20. 11. 2014, 0:05

Přepište si URL na amazon.com, z co.uk to nejede

V titulku je menší chybka. Hra bohužel není dostupná pro Windows Phone :/

Vladislav Kluska

17. 5. 2014, 22:37

I když ze všech stran čtu, jak je to dokonalá hra, tak mě silně odrazuje cenovka… za 50 bych neváhal, takhle si nejsem jistý.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat